IKEA HÖVÅG RAPORT DOŚWIADCZENIANajnowsze wiadomości: materac Ikea Hovag nagle zasłynął jako najlepszy materac budżetowy, jaki można kiedykolwiek kupić. W rzeczywistości może to być po prostu najlepszy materac, jaki kiedykolwiek kupisz, kropka. I kosztuje tylko 230 funtów za king size (jeśli jesteś w USA, sprawdź Haugsvar, który kosztuje od 300$).

Nie wierzysz nam? Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe?

Następnie zapraszamy do uwierzenia setkom zadowolonych klientów, którzy już zostawili entuzjastyczne recenzje tego hybrydowego materaca na stronie IKEA. Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej.Powracającym tematem jest niesamowity komfort dostarczany za ułamek ceny luksusowych materacy, które już posiadają ludzie (jeden z recenzentów twierdzi nawet, że nie potrafi odróżnić swojego ręcznie robionego materaca o wartości 5000 funtów od Hovag).

Wydaje się, że dzieje się tak, że wiele osób kupuje Hovag, aby kupić wynajem nieruchomości lub wakacje, a następnie uderza w pozytywne opinie gości i najemców, podkreślając komfort łóżka.

Nie wierzysz nam? Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe?Najlepszy ochraniacz na materac: Chroń swoją inwestycję przed wyciekami i plamami

Plus, możemy ujawnić, co dokładnie? przegląd mówi, że “przeszedł nasze rygorystyczne testy”. Nie dostaliśmy go jeszcze w ręce do formalnego testowania (nie martw się, jest na naszej liście kłamstw), ale wypróbowaliśmy go w sklepie (nigdy nie idealny w spoconą, zatłoczoną niedzielę-i musieliśmy podzielić się nim z kobietą, która nie spieszyła się, aby się ruszyć) i może zgłosić, że jest naprawdę bardzo wygodny.

W jaki sposób materac Ikea Hovag osiąga tak niezwykły poziom komfortu w takiej cenie? Jego konstrukcja jest dość prosta: tradycyjne sprężyny kieszonkowe z dwiema cienkimi warstwami pianki i miękkim nadzieniem na wierzchu (to sprawia, że jest to hybryda, dla niewtajemniczonych).

Nie wierzysz nam? Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe?W rzeczywistości nawet markowy wariant tego materaca okazuje się dość miękki, co przeszkadza niektórym ludziom, gdy po raz pierwszy go wypróbowują, ale wydaje się, że nie ma negatywnego wpływu na jakość snu, czytamy w recenzji.

Zdobył także dodatkową sławę, będąc bardzo łatwym w przenoszeniu, ponieważ jest zwinięty w worek próżniowy z uchwytami. Więc nie ma problemu z podniesieniem go po schodach.

Nie wiemy, co z tobą, ale jesteśmy bardzo kuszeni tym materacem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here