Łóżko IKEAWielu z nas chciałoby mieć sypialnie wielkości całego domu, ale jest to niepraktyczne – chyba że jesteś gwiazdą rocka lub bajecznie bogatym piłkarzem. Ponieważ nie dotyczy to większości z nas, będziemy musieli zadowolić się tym, co mamy. W tym artykule znajdziesz niektóre z naszych ulubionych hacków do przechowywania rzeczy w sypialni, które każdy może wypróbować.

Zbuduj swoją garderobę od podstaw…

Sfrustrowana wysokimi cenami szafek, które chciała mieć w swojej sypialni, Ursula (z domowej roboty Carmony) postanowiła zrobić sobie błyszczącą wolnostojącą szafę za pomocą tańszych produktów IKEA. Była w stanie zbudować własną niestandardową garderobę za mniej niż 200 USD, używając dwóch komód IKEA RAST i pary desek melaminowych.

Możesz zrobić swój własny zwrot w tym konkretnym włamaniu, biorąc pod uwagę naturę Twojej przestrzeni i przedmioty, które chcesz przechowywać. Jako ważny pierwszy krok, zrób listę wszystkiego, co chcesz przechowywać w szafie, a następnie nakreśl prosty plan rozmieszczenia półek. Będziesz musiał zmierzyć wysokość swoich najwyższych butów, a także wysokość wszelkich wiszących przedmiotów, aby nie znaleźć się w zbyt małych przedziałach.

Można dostosować ten hack, jak chcesz. Na przykład użyj jednej półki na książki zamiast dwóch, jeśli Twoja przestrzeń jest ograniczona. Możesz również dodać garderobę do szafy, instalując lustro na jednej z półek, dzięki czemu będziesz mieć uniwersalną szafę! Ponadto możesz dodać inne dodatki, takie jak chowane wieszaki i haczyki, aby jeszcze więcej miejsca do przechowywania rzeczy.

Rolling schowek pod łóżkiem

Wynik obrazu dla zwijanego pudełka do przechowywania pod łóżkiem

Rolling schowek pod łóżkiemTen projekt został ukończony przez Faith Towers, aby stworzyć prostą i funkcjonalną opcję przechowywania, którą każdy może zrobić sam w ciągu kilku godzin. Świetnie nadaje się do przechowywania czasopism, albumów ze zdjęciami, książek i wszystkiego, co można przechowywać, pod warunkiem, że nie jest zbyt duży ani wysoki.

Do tego projektu potrzebne będą dwie ramy IKEA RIBBA 16 x 20″, taśma 16″, dwa guziki, arkusz do pakowania prezentów 16 x 20″, dwie wąskie pętle 1″, cztery rolki obrotowe z górną płytą, Średnica Koła 2″, klej E6000, haczyk i zszywka, wiertarka, młotek, a także kilka nożyczek.

Przymocuj papier podarunkowy do górnej części obudowy i przymocuj zawiasy, aby połączyć ramki tak, aby tworzyły pudełko. Haczyk i zszywka będą służyć do mocowania obudowy, a będziesz musiał przymocować rolki do dolnej części obudowy za pomocą kleju. Więcej informacji na temat tego, jak to zrobić, można znaleźć na Curbly, ale gotowy produkt wygląda świetnie i będzie działał nawet z łóżkiem, które nie ma dużo miejsca pod spodem.

W międzyczasie, jeśli uważasz, że twoje łóżko jest zbyt niskie i chciałbyś je podnieść, rozważ zakup nóg do mebli. Sprawdź to Legheads.com kolekcja, ponieważ mogą dodać błyszczącą odrobinę koloru do każdego pomieszczenia. Jeśli zdecydujesz się na zakup Zestawu nóg w najbliższym czasie, będziesz miał szczęście, ponieważ Legheads obecnie uruchamiają gratisów.

Wynik obrazu dla legheads

Sprawdź również Legheads.com do niesamowitych włamań do mebli.

Siedzenie przy oknie z pamięcią masową

Siedzenie przy oknie z pamięcią masowąWynik obrazu dla miejsca przy oknie z przechowywaniem ukwe uwielbia ten projekt, ponieważ służy więcej niż jednemu celowi, będąc uroczym i przytulnym dodatkiem do sypialni. Kate Riley z CentsationalStyle.com przystąpiła do tego projektu, gdy chciała zrobić miejsce przy oknie dla swojego pokoju zabaw, który został przekształcony w gabinet.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na naukę w domu, możesz pożyczyć ten pomysł. Jeśli jednak nie chcesz zaśmiecać swojej sypialni biurkiem, możesz po prostu przymocować półkę po jednej stronie ściany, która może służyć jako biurko do czytania, jeśli nie masz nic przeciwko siedzeniu ze skrzyżowanymi nogami.

Ten konkretny Hack używa 15 “wysokich x 36” szerokich szafek AKURUM, ale możesz znaleźć coś innego, co pasuje do szerokości Twojego pokoju, jeśli to nie działa dla ciebie. Jest to projekt, który możesz ukończyć w jeden weekend.

Będziesz musiał zbudować podstawę, zainstalować drzwi i uszyć długą poduszkę, która zostanie umieszczona na górze ławki, a także kilka poduszek. Jeśli nie podoba Ci się kolor ramy szafki,będziesz musiał je również zagruntować i pomalować. Ponadto, jeśli nie podoba Ci się wysokość ławki, kup Nogi Mebli Legheads, za pomocą których możesz je podnieść. Sprawdź stronę Legheads Hacks dla innych ofert IKEA hack.

Nawiasem mówiąc, Kate miała otwór wentylacyjny na parapecie, więc jeśli musisz włączyć tę funkcję, Ten hack może zadziałać również dla ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here