Materace JANPOL – Opinie na temat firmyJanpol na rynku od 25 lat. Zajmuje się produkcją worków, lateksu, lateksu, termoelastycznych, bonnell -, składane, materace i typu impulsowego.

W naszej ofercie znajdują się również półki i łóżka oraz akcesoria Typu Worki na bieliznę, poduszki i inne czynniki, dzięki czemu lepiej wyspianiu. Postanowiliśmy dokładnie sprawdzić, jakie są oceny tej firmy oraz jakie certyfikaty i wyróżnienia zostały przyznane.

3 najlepsze modele JANPOL

JANPOL KRONOS

Jest to elastyczny wzór kokosowy na dysku podłoża. Ma wbudowane płytki Kokosowe wewnątrz, które są wzmocnione przez konie. Dzięki nadzieniu kokosowemu materac zapewnia wystarczającą stabilność i podtrzymuje ciało na całej jego długości. Jest to naturalny materiał składający się z łupin orzecha kokosowego. JANPOL KRONOS

Sprężyny tego materaca są ze sobą ściśle powiązane i mają średnicę 2,2 mm. materac nie nagrzewa się pomimo surowej konstrukcji, ze względu na otwory wentylacyjne zainstalowane w materacu. Został zrehabilitowany przez materac, ale ludzie bez problemów z kręgosłupem mogą i powinni go kupić, nawet jeśli masz różnego rodzaju choroby w przyszłości, aby tego uniknąć. Materac JANPOL Kronos jest dwustronny, obracany od czasu do czasu, oczywiście, w celu przedłużenia jego żywotności. Zimowy i letni koc sprawia, że ten materac jest dla nas wygodny, niezależnie od pory roku.

Opinie o janpol Kronos materac:

P. Beata (uwaga 5/5): poprzedni model tego materaca wydaje mi się przed 10 rokiem życia. Teraz kupiłem inną, taką samą, bo nie wyobrażam sobie, że śpię na innej.Opinie o janpol Kronos materac:

P. Edita( 5/5): jeśli ktoś szuka twardego materaca, to Kronos z firmy JANPOL poleca. Kupiłem go, ponieważ mam problemy z kręgosłupem i niesamowite jest spanie. Gdybym głosował ponownie, nie zawahałbym się.

R. ania (5/5): ten materac jest naprawdę rewelacyjny. W połączeniu z poduszką ortopedyczną miałem problemy z kręgosłupem. Bardzo wygodne. To już druga rzecz, którą kupiliśmy dla naszego domu.

JANPOL VENUS

 Kolejny model firmy JANPOL, to ludzie, aby wprowadzić nowy materac do zakupu, to Wenus. Dużą zaletą tego materaca jest niski i certyfikat produktu rehabilitacyjnego. Posiada pióra kieszonkowe pokryte pianką poliuretanową. Materac ma stopień twardości 7 stref, co pozwala uzyskać wysoki poziom komfortu i odpowiednie wsparcie dla naszego kręgosłupa. Pianka poliuretanowa sprawia, że materac nie jest zbyt sztywny.Wenus może zarówno promować łóżka lub materace dla par, zalecane. Warto zauważyć, że jest to najlepsza jakość pianki poliuretanowej w porównaniu z innymi modelami w niższej kategorii. Ma właściwości antybakteryjne, antyalergiczne i elastyczne. Ma również wystarczającą odporność na odkształcenia, więc materac będzie nam służył znacznie dłużej. 

Warto zauważyć, że JANPOL dał nam możliwość wyboru sztywności materaca: H2, H3 lub H4. Jest to dobre rozwiązanie, które sprawia, że ten materac jest odpowiedni dla wszystkich, niezależnie od jego wagi. Mamy koc letni / zimowy, który ma różne specyfikacje w zależności od pory roku lub koc z tkaniny poliestrowej.

Komentarze na temat JANPOL Venus materac:

P. Jadwiga (5/5): JANPOL z Wenus, to świetny materac w przystępnej cenie. Kupiłem córce i jest zadowolona. Śpi dobrze i nie narzeka na nic. Wkrótce mój mąż i ja kupimy materac do naszego pokoju i jest całkiem możliwe, że wybierzemy tę firmę.

P. Gabriel (4.5 / 5): materace wysokiej jakości. Spełnia Twoje oczekiwania dotyczące rehabilitacji po operacji kręgosłupa szyjnego. Wspiera również kręgosłup lędźwiowy, z którym mam problemy. Polecam wszystkim.

P. Daniel (5/5): Wenus została kupiona około 6 miesięcy temu z moją żoną i nie wymienilibyśmy jej na inną. To wszystko, czego potrzebujemy. Problemy z plecami się skończyły. Gdybyśmy dokonali kolejnego wyboru, byłaby dokładnie taka sama. To wszystko, czego potrzebujemy.

Afrodyta Janpol

Ten materac jest przeznaczony dla osób poszukujących materaca rehabilitacyjnego, ale nie tylko. Jeśli nie masz problemów z kręgosłupem, będzie to miało działanie ochronne. Zastosowano sprężyny kieszonkowe o wysokości 12 cm, ten materac ma 7 stref sztywności. Górna płaszczyzna to pianka poliuretanowa i lateks 2 cm. Ta kombinacja sprawia, że materac jest wystarczająco sztywny, aby utrzymać kręgosłup, zapewniając jednocześnie komfort. Ze względu na zawartość lateksu, z pewnością zwiększa jego higienę. Pianka chroni ją przed nadmierną eksploatacją i nadmierną twardością. Dla osób, które ważą około 80 kilogramów, czuje się jak na wpół ubrany. Ma wysokość 22,5 cm.

Komentarze na temat JANPOL Venus materac:

P. Alice (5/5): ten materac bardzo dobrze pasuje do kształtu mojego ciała. Czuję się inaczej niż poprzedni. Teraz mój kręgosłup podpiera się na całej długości. Dał mi znacznie mniej bólu i sztywności kręgosłupa. To wszystko za kilka dni. Podoba mi się.

R. Adam (5/5): oczywiście poleciłbym go moim przyjaciołom (co już zrobiłem). Miałem problemy z kręgosłupem. Po dwóch tygodniach snu na tym materacu prawie nic się nie dzieje, teraz mogę bawić się z wnukami znacznie dłużej niż wcześniej.

Odznaczenia

Janpol ma wiele nagród i certyfikatów. Warto zwrócić uwagę na następujące punkty: złoty medal 2017 i 2015, Gazelle Business Pulse Business Award za 2016 rok i lider jakości w 2018 roku. Firma ta otrzymała również certyfikat zaufania handlowego w 2014 roku. materace piankowe, sprężynowe i lateksowe zostały poddane testom higienicznym w Instytucie Medycyny Morskiej i tropikalnej.

Ta firma jest producentem wyrobów medycznych i jest zarejestrowana w agencji rejestracji leków. Posiada ISO i ten certyfikat. Jeśli chodzi o oceny instytutów i dużych instytucji, JANPOL może w szczególności zaoferować pozytywną reputację w celach medycznych: Międzynarodowe Centrum Rehabilitacji, Centrum Leczenia Oparzeń oraz Instytut Matki i dziecka.  Istnieje wiele certyfikatów i cen, ale wystarczy, aby potwierdzić, że JANPOL jest niezawodnym producentem, na którego produktach można polegać.

Podsumowanie

Materace JANPOL mogą być zalecane każdemu, niezależnie od tego, czy ma problemy z kręgosłupem. Szeroka gama szablonów pozwala wybrać to, czego potrzebujesz dla siebie. Jeśli jednak nie możesz wybrać odpowiedniego modelu, sprawdź również inne materace w naszej ocenie materacy, która została przeprowadzona w oparciu o wiedzę zebraną Online.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here