Opinie na temat materacy JYSK – koniecznie zobacz!W tym artykule chcieliśmy napisać komentarz na temat materacy JYSK. Zebraliśmy wszelkiego rodzaju komentarze na temat forów, sklepów internetowych, porównań cen i wielu innych. Mamy nadzieję, że to zbieranie informacji pomoże Ci podjąć decyzję.

A może materace z Jysk mają pozytywne komentarze?

Niestety, nie wszyscy są dobrzy. Wielu narzeka, że są to” typowe materace w supermarkecie”, które nie są warte swojej ceny. Ponadto, z naszego doświadczenia wiemy, że warto unikać produktów (w tym przypadku materacy), chyba że konkretny producent jest bardzo sympatyczny.  Teraz porównaj komentarze do różnych modeli materacy, które można znaleźć w JYSK.

JYSK 160×200 złoto F115 WELLPUR

JYSK 160x200 złoto F115 WELLPURMożna powiedzieć, że jest to typowy materac. Z dwoma sztywność, 7 stref komfortu i składa się z pianki termoplastycznej i pianki poliuretanowej. Po obu stronach ma inną sztywność, bardzo sztywną lub średnią. Co jest bardzo dziwne tutaj, ma do 25 lat gwarancji.

Nie mam jeszcze zbyt wiele czasu, aby ogłosić błędy materaca. Jak się okazuje, warto przyjrzeć się bliżej informacjom o gwarancji. W wielu przypadkach musi zostać obniżony tak, aby nie był już w pełni odpowiedni do spania, aby nie mógł być reprezentowany przez gwarancję. To nie jest tani materac. Musimy wydać ponad 2000 USD.

Jakie komentarze? Patrzeć.:

P. Oleg (Uwaga 2,5 / 5): może się wydawać, że materac za taką cenę musi spełniać wszystkie wymagania klienta. Ale, jak się okazało, wręcz przeciwnie! Moja żona i ja mamy ból pleców w części matki chrzestnej od czasu zmiany materaca… Czy to zbieg okoliczności? Nie sądzę.Jakie komentarze? Patrzeć.:

Nudne jest czytanie, że materac w takiej cenie może powodować ból pleców, podczas gdy o kilkaset złotych tańszy od modeli innych firm może być bardzo wygodny, a nawet mieć status produktu rehabilitacyjnego.

R. Catherine( Uwaga: 1,5 / 5): ten materac jest po prostu okropny! Niewiarygodnie rozczarowany. Spadam jak modelowa Pasta i jest mi gorąco! Nic dziwnego, że jego cena jest warta! Nigdy więcej nie kupię materaca od tej firmy!

Ta ocena prawdopodobnie nie wymaga komentarza. Powodem wysokiej dostępności jest prawdopodobnie użycie wysokiej jakości pianki poliuretanowej w materacu, która działa bardzo szybko i nie nadaje się do materacy do spania. Zupełnie nie wiadomo, czy materac ma tak złe nadzienie w tej cenie.

R. Ola (Punkty: 2/5):.. czułam się bardzo komfortowo, a mój mąż i ja wstajemy, z okropnym bólem pleców. W żadnym wypadku nie polecam.

Kolejna negatywna opinia i skargi na ból kręgosłupa. Nie kupimy materaca.

Materac 160 × 200 złoto S25

Spójrzmy na inny materac, tym razem nieco tańszy, cena około 1700 zł. Strona Jysk jestopisana jako luksusowy materac z podwójną powierzchnią, również na dwóch poziomach sztywności. Zgodnie z opisem jest to materac z typowych pokoi o poziomie komfortu 7 osób. Został wzmocniony pianką poliuretanową. Po raz kolejny znajdujemy informacje, że materac ma 25-letnią gwarancję. 2 sztywność, średnie lub bardzo trudne. Sprawdźmy komentarze.

R. Eugene( 1/5 opinia): ten materac jest niezwykle rzadki i silny! nie polecam, aby materac spadł jak woda. (moja waga to 90 kg.))

To dość dziwne, że materac jest lekki i bardzo twardy (w zależności od strony), być może zbyt miękki dla osoby o takiej wadze.

R. David (punkty: 1/5): próba materaca w sklepie. Leżałem na nim przez kilka minut i wydawało mi się to wygodne. Za kilka nocy myślę, że to jakaś masakra. Materac ma inną twardość niż sklep. Dałem go w sklepie, teraz, gdy nie mam nowego snu na podłodze i czuję się bardziej komfortowo!

Tym razem opinia jest taka, że materac jest bardzo twardy. Nie było jeszcze tak odmiennych komentarzy na temat jego twardości. Producent z pewnością musi przemyśleć poprawne opisy i dokładnie sprawdzić twardość swoich produktów.

Elena (ocena: 1/5): kilka miesięcy temu kupiliśmy ten materac. Na początku wszystko wydawało się dobrze. Ale teraz materac położył się na podłodze 2-3 centymetrów w dół! To nie do zniesienia, każdego dnia budzę się z bardzo silnym bólem pleców. Poprosiłem o gwarancję, zrobiłem zdjęcia i wysłałem je do producenta, ale powiedzieli, że błąd jest zbyt mały, aby zastąpić go nowym. W sali jest jakiś śmiech! Ta gwarancja to kompletna bzdura!

Jak się okazuje, wystarczy spojrzeć na warunki gwarancji nieco bardziej szczegółowo i już wiemy, skąd pochodzą do 25 lat gwarancji. Następnie materac powinien eksperymentować tak, aby przez długi czas nie był w stanie spać.

Nasza opinia na temat materaca JYSK

Jak wiesz z powyższych komentarzy, nie możemy nikomu polecić tego materaca. Materace 2, Istnieje wiele przykładów, a jeśli w przypadku domowych materacy do rubli 500 można się spodziewać, że będą one niskiej jakości, to materac dla rubli 1700-2000 powinien być naprawdę dobrej jakości. W Internecie jest wiele innych marek z pozytywnymi komentarzami, a warunki gwarancji są dokładnie ustalone. Naszym zdaniem, z pewnością nie warto kupować materacy w JYSK. Jeśli szukasz dobrego materaca dla zespołu, sprawdź naszą ocenę: kliknij tutaj

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here